2. KORIZMENA NEDJELJA - Pačista - 8.3.2009.

Ponedjeljak Franciska Rimska, Dominik Savio
Utorak Emil, Makarije, Kajo
Srijeda Tvrtko, Blanka
Četvrtak Bernard, Maksimilijan
Petetak Patricija, Sabina, Rozalija
Subota Matilda, Eva, Lazar

3. KORIZMENA NEDJELJA  - Sredoposna - sv. Mise: 8, 9:30 i 11 sati

Zbog pastoralnih potreba odlukom i dekretom Zagrebačke nadbiskupije Broj 374/2009 upraviteljem župe SV. ALOJZIJA GONZAGE u Popovači imenovan je Velečasni gospodin  Mato Draganovič. Njegova služba započela je primopredajom župe koja je bila u srijedu 4.3.2009. godine.

Ove nedjelje če prečasni Ivan Hren, ekonom Zagrebačke nadbiskupije, uvesti novoimenovanog vlč. Matu Draganoviča u službu upravitelja župe SV. ALOJZIJA GONZAGE u Popovači pod misom u 11 sati.

4. travnja 2009. u prijepodnevnim satima biti če ređenje đakona iz Popovače u zagrebačkoj katedrali. Pozivamo vjernike koji žele biti nazočni da se jave u župni ured radi organizacije prijevoza.

Ovaj tjedan sv. Mise u župi Popovača 9. - 15. ožujka 2009.

Dan

Nakana

Ponedjeljak 18 sati + Anica Ganič
  Utorak 18 sati +
  Srijeda 18 sati +
  Četvrtak 18 sati +
  Petak 18 sati +
  Subota 8 sati + u zahvalu (dala obitelj Račič)
  Nedjelja 8 sati + Mijo i Josip Šerbetski
    9:30 sati +
    11 sati Župna misa

KRIŽNI PUT UTORAK I PETAK U 17:30 SATI.
Sva školska djeca od 1. do 8. razreda koji imaju školu ujutro trebaju doči na križni put – u utorak ili petak.

Prvopričesnici: vjeronauk u subotu u 9 sati.
Krizmanici: vjeronauk u subotu u 10 i 11 sati.

Članovi Župnog ekonomskog i pastoralnog viječa imaju sastanak u utorak u 20 sati u pastoralnom centru.