1. KORIZMENA NEDJELJA - 1.3.2009.

Pon. Lucije
Uto. Kunigunda
Sri. Kazimir
Čet. Euzebije
Pet. Marcijan
Sub. Perpetua i Felicita

2. KORIZMENA NEDJELJA – sv. Mise: 8, 9:30 i 11 sati

Dragi vjernici  odlukom i dekretom Zagrebačke nadbiskupije Broj 372 /2009 zbog pastoralnih potreba razriješen sam župničke službe u župi SV. ALOJZIJA GONZAGE  u Popovači. Moja služba prestaje s današnjim misama.
    Isto tako zbog pastoralnih potreba odlukom i dekretom Zagrebačke nadbiskupije Broj 374 / 2009 upraviteljem župe SV. ALOJZIJA GONZAGE u Popovači imenovan je Velečasni gospodin  Mato Draganovič.
    Njegova služba počinje primopredajom župe.

Nakane sv. misa u župi Popovača od 2. do 8. ožujka 2009.

Raspored misa bit če objavljen na vratima crkve nakon primopredaje.

KRIŽNI PUT U PETAK U 17:30 SATI.
Sva školska djeca od 1. do 8. razreda koji imaju školu ujutro trebaju doči na križni put – župni vjeronauk.

Želim svim vjernicima  i građanima  Popovače  kao dosadašnji župnik želim reči jedno veliko HVALA. Molim sve kojima sam bilo što zlo napravio ili uvrijedio da mi oproste jer ja u srcu mržnju ne nosim. Molio sam za Vas i onda kada je bilo najteže. Vlč. Nikola