Sv. Kuzma i Damjan; Damir
Terezija od Djeteta Isusa; Remigije
27. KROZ GOD. Anđeli čuvari; Anđelko

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 25. rujna 2022.]
UKRATKO: Iskra milosrđa, župni ured i sveta misa u srijedu, čišćenje crkve za I. grupu, Stepinčev križni put Popovačom.

Iskra milosrđa: ovogodišnja molitva krunice Božjega milosrđa na trgovima gradova održat će se u ovu srijedu, 28. rujna, u 15 sati. Okupljamo se tada na Trgu kod rotora. U slučaju nepovoljnog vremena, molitva će se održati u crkvi.

Župni ured i sveta misa: u srijedu, 28. rujna, neće biti večernje svete mise i ne ureduje župni ured.

Grupa za čišćenje crkve: u petak, 30. listopada, oko 19:00 sati, za čišćenje crkve je na redu I. grupa, ulice: Zagrebačka, Preporoda, Stuparića, Vlahinićka, Weiss, Tesle, Trnine.

Stepinčev križni put Popovačom: povodom obljetnice beatifikacije Stepinca, Bratovština organizira Stepinčev križni put Popovačom u ponedjeljak, 03. listopada u 18:30 sati. Ruta križnog puta: crkva →  Vinogradska → Stepinčeva → Zagrebačka → Trg I → Banderijera → Trnine → Weiss → Trg II → crkva. Pridružite se!