Albert Veliki: Berto; Leopold
Posv. bazilika sv. Petra i Pavla
Krispin; Elizabeta; Salomeja
Feliks Valois; Srećko; Edmund
Krist Kralj. Prikaz. BDM; Gospa od Zdrav.

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 14. studenoga 2021.]
UKRATKO: ostaju ublažene mjere, novi kalendari, započinje glasovanje, grijanje u crkvi, flaširana voda i Biblije za djecu.

Ostaju ublažene preventivne mjere: od 20. srpnja preventivne mjere u našoj župi svedene su kao stvar osobnog izbora odgovornog ponašanja vjernika. Unatoč povećanju broja zaraženih, vršenje preventivnih mjera je na savjesti pojedinaca. Starije vjernike koji nisu preboljeli virus, potičemo na cijepljenje.

Novi kalendari: na ulazu u crkvu uzmite kalendare za sljedeću godinu. Cijena je 10 kuna.

Glasovanje za župna vijeća: od 14. do 28. studenoga bit će glasovanje za župna vijeća. Od ove nedjelje moći ćete nakon svetih misa ispred crkve uzeti glasačke listiće i ispunjene ubaciti u kutiju. Popis kandidata imate u župnom listiću.

Grijanje u crkvi: uključeno je grijanje župne crkve. Stoga, zatvarajte crkvena vrata za sobom! Držite zatvorenima i sva vrata na koru.

Flaširana blagoslovljena voda i Biblije za djecu: stavljene su na stol na ulazu u crkvu i slobodno ih uzmite.