Četvrtak Badnjak, Adam i Eva

Dan

Nakana

Ponedjeljak   6 sati +Ana i Ljubica Tadič, Dragomir Bijelič
  Utorak   6 sati na č. sv. Antunu na 1 nakanu, na č. sv. Antunu u zahvalu za ozdravljenje,
+Stjepan i +iz ob. Golec, +Ivan Đođo i +iz ob. Abramovič,
+Stjepan i Nada Kumpovič, Marica i Ivan Dovranič, +Pejo, Ana i Ivo Matijevič,
Franka Demđoni, +Slavko, Joso, Željko i Srečko Grgič, Ivan i Jaka Omrčen
  Srijeda   6 sati +Karolina Palavra (god)
  Četvrtak - Badnjak
  6 sati
+Luka (god) i Kata Filipovič
  Polnočka s djecom
  20 sati
+Željko Bingula
  Polnočka
  24 sati
+Stipo, Danica i Markica Bijelič
  Petak - BOŽIĆ
+Milan Palijan
      9.30 sati
+Nevenka Flajšlik i Stanislav Andlar
      11 sati
za puk
  Subota - Sv. Stjepan
+Stipo Miškovič
      9.30 sati
MISA U BOLNICI "DR. I. BARBOT"
      11 sati
+Stjepan Bedekovič i Nikola Nocijar
  Nedjelja
+Angela Jelaš (god)
  27.12.2015.   9:30 sati
+Štefica Jagnjič

11:00 sati
za puk

Mise ZORNICE (radnim danom) u 6 sati ujutro. Crkva se otvara u 5.30 sati.

Od prošle srijede do Badnjaka je Devetnica Božiču (16.-24. 12.2015.).

Od petka u Pastoralnom centru - Božična izložba slika "Odbljesci ljubavi" Popovačke udruge likovnih stvaralaca  "Moslavački štrk".

CARITASOVA AKCLIJA:
danas u 14 sati idemo u Oborovo i nosimo potrebnu posteljinu
u 15 sati posječujemo bolesnike

Ponedjeljak  proba za Žive jaslice:
- 19h dječja dramska skupina i dječji zbor!
- 19.30 dramska skupina odrasli i mladi i  zbor mladih!
- 20.00 proba svi zborovi zajedno jer pripremaju koncert-jutarnji,muški, dječji i zbor mladih!

UTORAK u 19.30 proba za žive jaslice,dramska i zbor mladih.

SRIJEDA
- GENERALNA PROBA  za žive jaslice u 18h dječja dramska skupina i dječji zbor.
- GENERALNA PROBA za žive jaslice u 19h dramska i zbor mladih.
- GENERALNA PROBA za koncert u 20h!

ČETVRTAK - BADNJAK
- 19.40, Žive jaslice, glazbeno-scenski prikaz Isusovog rođenja priprema dječja dramska skupina i djecji zbor.u 20 h dječja polnočka!
- 23.40, Žive jaslice, glazbeno-scenski prikaz Isusovog rođenja, priprema dramska skupina-odrasli i mladi i zbor mladih.

PETAK - BOŽIĆ, blagoslov djece u 16h.

NEDJELJA - 27.12.2015. u 18 h, Božično-humanitarni koncert, ulaz je dobrovoljni prilog, za potrebe zupnog caritasa.Nastupaju jutarnji, muški , djecji i zbor mladih naše župe. Zbor djece i mladih Antunova srca iz Volodera, Zbor mladih Madonna Nives iz Kutine i solist Mladen Bago uz pratnju maestra Drazena Mlakara!

ŽUPNE KATEHEZE TJ. ŽUPNOG VJERONAUKA - NEMA

Ozivi: Šimo Šarčevič - Dunja Ivana Veselovac

Tisak: Glas Koncila

Zahvala vrijednim župljanima koji su se uključili u ostvarivanje ideje o Živim jaslicama.Tu ideju je prvi put smislio i ostvario sv Franjo davne 1223. god. želeči da svako mjesto postane Betlehem ali i da svatko od nas osjeti tu radost,ali i da se zamisli i pokloni pred Djetetom rođenom u štalici.
Ove godine Betlehem če postati i Popovača zahvaljujuči ovim ljudima; na prvom mjestu obitelji Koščal što su donirali sva drva za izgradnju. Na prvom mjestu gospodinu Mihovilu Andriču koji nije naš župljanin ali nam je odlučio pomoči. Zatim Zvonku Benceku, Anti Faletaru,Željku Ćorkoviču,Mati Fofiču, Stjepanu Jaiču, Andriji Faletaru, Antoniji Zohar, Meliti Pavlič, Tei Furda. Zahvala dječjem vrtiču Popovača i njihovoj ravnateljici Jasni Nociar na suradnji. Gospođama koje su šivale dio kostima Luciji Pranjič i Jagodi Grobotek.
Unaprijed hvala svim glumcima i malim i velikim te zborovima koji če uprizoriti Žive jaslice.
Hvala i vatrogascima i svima ostalima koji če se uključiti u rasvjeti i razglasu.

Raspored blagoslova obitelji, kuča ili stanova dobiti čete na Božič. Blagoslov obitelji, kuča i stanova počinje u ponedjeljak 28.12. na blagdan Nevine Dječice u 8.30 sati. Molimo ukučane da dočekaju blagoslov s upaljenim sviječama na stolu i da svi sudjeluju u blagoslovnoj molitvi.

Ispovijed iza zornica i na Badnjak - četvrtak u 10 sati

Ministranski susret na Badnjak - četvrtak u 11.30 sati