5. VAZMENA NEDJELJA - 03.05.2015.

Ovaj tjedan slavimo:

+Lucija Jurišič
  Petak
  19 sati
na čast Svete Obitelji, na čast sv. Anti, na 1 nakanu, na čast, na 1 nakanu, +Ivo Šošič
  Subota

nema mise zbog Hodočašča u Međugorje
  Nedjelja
  8 sati +Luka i +iz obitelji Svornik i Vuger
  10.05.2015.
9:30 sati +Vlasta Golik, Mara Azenič, Vedran Grabarevič, Franjo i Zdenka  Midlil
      11 sati
za puk

Danas u nedjelju 03.05.2015. u 11 sati sv. Misa je u Podbrđu. Slavimo sv. Florijana - nebeskog zaštitnika naselja Podbrđa i vatrogasne zajednice grada Popovače.

ŽUPNA KATEHEZA

SRIJEDA
PRAVOPRIČESNICI  U 10 iliI 16 sati
  SEDMI RAZREDI U 11 ili 17 sati
  KRIZMANICI  9 ili 15 sati
UTORAK
B turnus u 10 sati (od 1. do 6. razreda)
ČETVRTAK
A turnus u 14:20 sati (od 1. do 6. razreda)

U petak: 17.04.2015. godine osnovana je udruga: "Obzorja nade" te Ured za pastoral obitelji mladih i djece. Zahvaljujem svima na sudjelovanju i na preuzetim obvezama i na sve njih zazivljem Božji blagoslov. A sve zainteresirane molim da se uključe u organizaciju i stave svoje sposobnosti na raspolaganje uredu i udruzi.

U utorak 05.05.2015. u 20 sati u Pastoralnom centru Udruga: "Obzorja nade", Ured za pastoral obitelji, mladih i djece te župa organiziraju KATEHEZU za odrasle i mlade koje če održati. Za vrijeme kateheze bit če stručno vodstvo igraonice i vrtič za djecu roditelja koji nemaju mogučnost doma čuvati djecu.

Pobožnost Milosrdnom Isusu  utorkom u 19.30 sati

Hodočašče na susret s papom Franjom u Sarajevu 6.6.2015. godine. Cijena autobusa 150 kn.

9. Međunarodni orguljaški festival od 04.-10. svibnja 2015. godine u više župa biskupije.

Prvopričesnici i krizmanici dobili li su i upoznali svoje "ANĐELE ČUVARE" a danas u nedjelju če imaju predstavljanje župljanima koji če za njih moliti

OZIVI:
Dejan Bijelič - Mihaela Jaič
Matija Lukšič - Josipa Bošnjak

Tisak: Glas Koncila, Radosna Vijest, Glasnik SiM

SVIBANJSKE POBOŽNOSTI : Prošli tjedan smo započeli svibanjske pobožnosti u čast B.D. Marije Kraljice svibnja. Svake večeri u 18.30 sati krunica i litanije Majci Božjoj, zatim večernja Misa u 19 sati. Pozivamo svu školsku djecu koja su prije podne u školi da se priključe svim vjernicima na pobožnosti moljenja krunice.
1. i 2. razred če predmoliti sa svečenikom u utorak
3. i 4. razred če predmoliti sa svečenikom u srijedu
5. i 6. razred če predmoliti sa svečenikom u četvrtak
7. i 8. razred če predmoliti sa svečenikom u petak

U petak: 15.05.2015. u 19.30 sati - predavanje na Temu: "Mentalni poremečaji" koje če održati Anamarija Milun, dr. med. spec. psihijatrije i Zvjezdana Furjan, bacc. med. techn.