5. VAZMENA NEDJELJA - 03.05.2015.

Ponedjeljak sv. Florijan
Utorak Hilarije, Anđeo, Maksim
Srijeda Dominik Savio, Lucije, Marijan, Venera,  Irenej Srijemski
Četvrtak Dujam, Duje, Flavijan, Gizela
Petak Arsen, Amat, Ida, Ulrika Nisch
Subota Izaija, Dionizije, Pahomije, Beata
Nedjelja
6. VAZMENA NEDJELJA

Ovaj tjedan sv. Mise u župi Popovača od 03 do 10. svibnja 2015. godine

Dan

Nakana

Ponedjeljak     nema mise
  Utorak   19 sati + Krešo Sivrič
  Srijeda   19 sati +
  Četvrtak   19 sati  +Lucija Jurišič
  Petak   19 sati  na čast Svete Obitelji, na čast sv. Anti, na 1 nakanu, na čast, na 1 nakanu, +Ivo Šošič
  Subota     nema mise zbog Hodočašča u Međugorje
  Nedjelja
  8 sati +Luka i +iz obitelji Svornik i Vuger
  10.05.2015.
9:30 sati +Vlasta Golik, Mara Azenič, Vedran Grabarevič, Franjo i Zdenka  Midlil
      11 sati
za puk

Danas u nedjelju 03.05.2015. u 11 sati sv. Misa je u Podbrđu. Slavimo sv. Florijana - nebeskog zaštitnika naselja Podbrđa i vatrogasne zajednice grada Popovače.

ŽUPNA KATEHEZA

SRIJEDA PRAVOPRIČESNICI  U 10 iliI 16 sati
  SEDMI RAZREDI U 11 ili 17 sati
  KRIZMANICI  9 ili 15 sati
UTORAK B turnus u 10 sati (od 1. do 6. razreda)
ČETVRTAK A turnus u 14:20 sati (od 1. do 6. razreda)

U petak: 17.04.2015. godine osnovana je udruga: "Obzorja nade" te Ured za pastoral obitelji mladih i djece. Zahvaljujem svima na sudjelovanju i na preuzetim obvezama i na sve njih zazivljem Božji blagoslov. A sve zainteresirane molim da se uključe u organizaciju i stave svoje sposobnosti na raspolaganje uredu i udruzi.

U utorak 05.05.2015. u 20 sati u Pastoralnom centru Udruga: "Obzorja nade", Ured za pastoral obitelji, mladih i djece te župa organiziraju KATEHEZU za odrasle i mlade koje če održati. Za vrijeme kateheze bit če stručno vodstvo igraonice i vrtič za djecu roditelja koji nemaju mogučnost doma čuvati djecu.

Pobožnost Milosrdnom Isusu  utorkom u 19.30 sati

Hodočašče na susret s papom Franjom u Sarajevu 6.6.2015. godine. Cijena autobusa 150 kn.

9. Međunarodni orguljaški festival od 04.-10. svibnja 2015. godine u više župa biskupije.

Prvopričesnici i krizmanici dobili li su i upoznali svoje "ANĐELE ČUVARE" a danas u nedjelju če imaju predstavljanje župljanima koji če za njih moliti

OZIVI:
Dejan Bijelič - Mihaela Jaič
Matija Lukšič - Josipa Bošnjak

Tisak: Glas Koncila, Radosna Vijest, Glasnik SiM

SVIBANJSKE POBOŽNOSTI : Prošli tjedan smo započeli svibanjske pobožnosti u čast B.D. Marije Kraljice svibnja. Svake večeri u 18.30 sati krunica i litanije Majci Božjoj, zatim večernja Misa u 19 sati. Pozivamo svu školsku djecu koja su prije podne u školi da se priključe svim vjernicima na pobožnosti moljenja krunice.
1. i 2. razred če predmoliti sa svečenikom u utorak
3. i 4. razred če predmoliti sa svečenikom u srijedu
5. i 6. razred če predmoliti sa svečenikom u četvrtak
7. i 8. razred če predmoliti sa svečenikom u petak

U petak: 15.05.2015. u 19.30 sati - predavanje na Temu: "Mentalni poremečaji" koje če održati Anamarija Milun, dr. med. spec. psihijatrije i Zvjezdana Furjan, bacc. med. techn.