Ovaj tjedan slavimo:

Ponedjeljak Katarina Aleksandrijska
Utorak Konrad; Leonard; Dubravko
Srijeda Virgilije; Oda; Gustav
Četvrtak Jakov Markijski; Držislav
Petak Satumin; Iluminata, Viasta; Svjetlana
Subota Sv. Andrija apostol
NEDJELJA: 1. Ned. Došašća Eligije; Natalija; Božena

 

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 24. studenoga 2019.]
Ukratko: adventski vijenac, proslavljena sv. Cecilija, stigli kalendari, datumi prve pričesti i krizme.

1.) Tijekom proteklog tjedna započela je izrada adventskog vijenca ispred crkve. Hvala roditeljima prvopričesnika i vjeroučiteljima što sudjeluju!

2.) U petak smo proslavili svetu Ceciliju. Pjevači svih zborova su pjevali na svetoj misi. Nakon svete mise nastavili smo u župnoj dvorani druženje uz pjesmu i gulaš. Hvala na dolasku i potaknimo i druge da se priključe zborovima.

3.) Stigli su kalendari za 2020. godinu. Možete ih nabaviti na ulazu u crkvu. Dvanaestlistne kalendare uzmite za 10 kuna, a jednolistne možete uzeti besplatno. Napominjemo da ćete jednolistne kalendare dobiti prilikom blagoslova obitelji. Napravili smo vlastite jednolistne kalendare i naljepnice za blagoslov obitelji povodom 75 godina župe.

4.) Određeni su datumi prve pričesti i krizme za 2020. godinu. Krizma: 25. travnja, podijelit će je naš biskup. Prva pričest: 26. travnja.

Ostale obavijesti pročitajte u listiću br. 2.