Obraćenje Sv. Pavla; Ananija; Henrik
Hijacinte; Martina; Gordana
4. KROZ GOD.Ivan Bosco; Marcela; Vanja

[ŽUPNE OBAVIJESTI, 24. siječnja 2021.]
UKRATKO: statistika blagoslova, pomoć za Banovinu, blagoslov škole, sastanak Caritasa, skladištimo arhiv.

Statistika blagoslova: završen je blagoslov obitelji i napravljena statistika župe. Cjelokupnu statistiku pročitajte na web-stranicama župe ili na oglasnoj ploči.

Pomoć za Banovinu: prikupili smo 39.750 kuna pomoći za unesrećene od potresa. Od toga iznosa 20.000 kuna smo izdvojili iz blagajne našeg župnog Caritasa, a 19.750 kuna smo prikupili od vaših donacija od izbivanja potresa do sada. Hvala svima!

Blagoslov škole: u utorak, 26. siječnja, u 10 sati, bit će blagoslov Osnovne škole Zorke Sever.

Sastanak župnog Caritasa: sastanak župnog Caritasa bit će u petak, 29. siječnja, u 19:15 sati. U planu je dogovor za podjelu iznosa unesrećenima od potresa. Napomena: dogovorit ćemo se gdje će točno pomoć ići, kojim stradalim obiteljima i koliki iznosi po obitelji.

Župna kuća skladišti arhiv: od ovog tjedna prostoriju prizemlja župne kuće udijelili smo za arhiv jednog arhitektonskog ureda iz Petrinje jer je  njihov postojeći ured uništen u potresu.