5. KORIZMENA NEDJELJA  - 22.03.2015.

Ponedjeljak Turibije Mongravejski
Utorak Katarina Švedska
Srijeda NAVJEŠTENJE GOSPODINOVO - BLAGOVIJEST
Četvrtak Montan, Maksima, Eutih, Emanuel
Petak Rupert, Lada, Peregrin
Subota Priska, Gurntram, Renata, Sanja
Nedjelja
CVJETNICA  - NEDJELJA MUKE GOSPODNJE

Ovaj tjedan sv. Mise u župi Popovača od 22. do 29. ožujka 2015. godine

Dan

Nakana

Ponedjeljak     nema mise
  Utorak   19 sati +Ivo i Ruža Božič, Anica i Ivan Čupič, Stjepan Palavra, Georg Rivisch
  Srijeda   19 sati +Ivica (god) Blaževič i Josip Zrnčič
  Četvrtak   19 sati  +Jagica (god), Ivan Zrnčič, Ana (god) i Ankica Šafrani +iz ob. Šalkovič
  Petak   19 sati  + Kata i Juro Filipovič, +Katarina Sandrin, +iz ob. Štruklec,
+Milka Bočkaj(god), i +iz ob. Boškaj, +Janja, Juro, Stijo, i Jurica Đudarič
  Subota   8 sati +Tomislav Šimič
  Nedjelja
  8 sati +Ivan i Andrija Čiprakovič
  29.03.2015.
9:30 sati nema mise
      11 sati
za puk, +Josip i Anka Pušec

Na sv. misi u nedjelju bit če pjevana muka, a započet če blagoslovom grančica na otvorenom u dvorištu crkve, te procesija u crkvu.

KRIŽNI PUT U UTORAK U 18.30 sati, u petak prije Cvjetnice  (27.03.2015). u 19.45 sati - veliki župni križni put mjestom s velikim križem, s vatrama na postajama, s bakljama i sviječama. Križni put če biti obogačen sa scenskim prikazom nekoliko postaja.
U utorak (24.03) Križni put predvode učenici B - turnusa

Uskrsnu ispovijed  za bolesnike:
25.3. - u srijedu od 9 sati do 14 sati ulice: Weissova, Banderierova, Zagrebačka i Sisačka.
1.4. - u srijedu ulice: Kolodvorska, Bana Jelačiča, Tnovka i Jelengradska, te ulice: Veliko Brdo, Podbrđe, Mikulanica, Raičevac, Vinogradska, Tome Bakača
Uskrsna ispovijed za bolesnike u bolnici "Dr. Barbot" u Popovači je u 26.03. - u četvrtak od 9 sati.

ŽUPNA KATEHEZA

SRIJEDA PRAVOPRIČESNICI  U 11 iliI 16 sati
  SEDMI RAZREDI U 11 ili 17 sati
  KRIZMANICI  11 ili 15 sati
UTORAK  A turnus u 14 sati (od 1. do 6. razreda)
ČETVRTAK B turnus u 10 sati (od 1. do 6. razreda)

Zahvaljujemo djeci - dramskoj skupini što su priredili program za  "Dan Očeva".

NA CVJETNICU U 15 sati  NOSIMO BOLESNICIMA poklone i čestitku za Uskrsne blagdane

NA CVJETNICU  PRODAJEMO JAJA I OSTALE USKRSNE PREDMETE PO SIMBOLIČNIM CIJENAMA ZA POTREBE ŽUPNOG CARITASA. ( IZRAĐIVALA SU DJECA NA KREATIVNIM RADIONICAMA I VRIJEDNE MAME KOJE SU IM SE PRIDRUŽILE...TE MLADI NA SVOJIM RADIONICAMA).

U subotu - proba za dječji zbor u 11 sati

U subotu - ministrantski susret u 11.30 sati

Tisak: Glas Koncila

NAJAVE DOGAĐANJA:

U ponedjeljak - 30.03. je Velika župna Uskrsna ISPOVIJED  s pokorničkim u 10 ili 16 sati.

KORIZMENA CARITASOVA AKCIJA: dobrovoljne priloge možete skupljati do Cvjetnice  (djeca u kutijicama a odrasli u kovertama)

Drugi nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji Rijeka Trsat u nedjelju 19. travnja 2015. godine. Geslo: "Obitelj nositeljica života, nada i budučnost Hrvatske. Cijena po osobi 60 kn.

ŽUPNE ISPOVIJEDI U DEKANATU: 24.3. u utorak u Repušnici u 10 ili 16 sati, 27.3. u petak u K. Slatini i Ilovi, 28.3. u subotu u Voloderu, 31.3. u utorak u 10 ili 16 sati u Kutini.